خدمات سئو

خدمت سئو در وب دیجی نیکان بر اساس سه پلن زیر ارائه میگردد

سئو پایه

میلیون تومان ۱۰
ماهانه
  • ۳ کلمه کلیدی
  • مدت زمان ۷ ماه
  • بدون سئو داخلی

سئو پیشرفته

میلیون تومان ۲۰
ماهانه
  • ۶ کلمه کلید
  • مدت زمان ۵ ماه
  • با سئو داخلی

سئو حرفه ای

میلیون تومان ۳۰
ماهانه
  • ۱۵ کلمه کلیدی
  • مدت زمان ۶ ماه
  • با سئو داخلی

آنچه راجب سئو باید بدانید

آیا تا به حال به اهمیت یادگیری سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) فکر کرده‌اید؟ چرا برخی از کسب و کارها در نتایج اول گوگل هستند و فروش بسیار خوبی دارند؟ پاسخ به این سوالات ساده است، دلیل استفاده از سئو می باشد. وقتی پای سایت به میان می آید، سئو اولین فاکتور راه اندازی سایت می باشد. به خاطر این است اگر شما یک سایت طراحی کنید و در صفحات اول گوگل نباشد نمی توانید فروشی فوق العاده تجربه کنید. سئو مسئله ای است که افراد بسیاری از طریق پیاده سازی سئو به درآمد می رسند و کسب و کارهای بی شماری هستند که با استفاده از سئو فروش و درآمد خود را چندبرابر کرده اند.

سئو چه مزیت هایی دارد؟

سئو از مزیت های بیشماری برخوردار است امروزه افرادی که سئو را بطور حرفه ای استفاده میکنند میتوانند درآمد بیشتری داشته باشند. کسب و کارهای بزرگی چون دیجی کالا با استفاده از سئو به میلیاردها تومان سود رسیده و روزانه میلیون ها مشتری دارد.

اگر شما یک وبسایت داشته باشید اما در نتایج جستجوی گوگل دیده نشوید هیچ فایده ای برای شما ندارد، در حالیکه میلیون ها مشتری وجود دارد که به خدمات و محصولات شما نیاز دارند اما اینکه شما بخواهید محصولات خود را به مشتریان زیادی در سراسر کشور معرفی کرده و بفروشید باید در اینترنت حضور فعال داشته باشید، این حضور فعال نیز از طریق سئو انجام میشود.

چقدر باید برای سئو هزینه کنید؟

هزینه سئو بستگی به حوزه فعالیت شما دارد، اما بطور کلی شما هرچقدر روی سئو هزینه کنید به همان اندازه از آن نتیجه میگیرید و نرخ بازگشت سرمایه سئو بسیار بالاست. ما در وب دیجی نیکان با گروهی از باتجربه ترین متخصصان سئو میتوانیم وبسایت شما را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت سئو کرده و در نتایج اول گوگل نمایش دهیم، متخصصان ما با کسب سالها تجربه و انجام پروژه های موفق، میتوانند سئوی سایت شما را با استفاده از اصول و روش های اصلی و استاندارد گوگل انجام داده و فروش شما را تا حد گزافی افزایش دهند.

سئو فروشگاه اینترنتی چقدر هزینه دارد؟

فروشگاه های اینترنتی به طبع نسبت به وبسایت های دیگر به سئوی بیشتری نیاز دارند اما خبر خوب این است که فروشگاه های اینترنتی به دلیل اعتباری که نزد گوگل دارند، خیلی سریع در لیست نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شوند.

علاوه برآن، شما در هر زمینه ای که فعالیت کنید و هر محصولی که بفروشید فرقی به حال سئو نمیکند چراکه اگر سئو بصورت حرفه ای انجام شود هر وبسایتی را به نتیجه اول گوگل میرساند.

خبر خوب دیگر این است که وب دیجی نیکان بیش از ۱۵ سال سابقه انجام پروژه های سئو را با خود یدک میکشد و متخصصان ما به خوبی میتوانند یک فروشگاه را در مدتی کمتر از ۵ ماه در صفحه اول گوگل نمایش دهند، کافیست تا شما اقدام کنید و با توجه به حوزه کسب و کار خود بسته های سئوی وب دیجی نیکان را تهیه کنید.

آیا سئو به افزایش فروش آنلاین من کمک می‌کند؟

بله، سئو به شما کمک می‌کند تا در نتایج جستجوی موتور گوگل بالاترین رتبه را داشته باشید و به راحتی مشتریان خود را افزایش دهید. وبسایت هایی که امروزه میلیون ها و میلیاردها تومان درآمد دارند، ابتدا روی سئو سایت خود هزینه کرده اند تا جایگاه امروز خود را در سطح گوگل ثابت کنند.

با استفاده سئو میتوانید بهترین جایگاه را در گوگل داشته باشید و بیشتر در دید مشتریان باشید، به این ترتیب مشتریان زیاد و فروش فوق العاده فقط برای شما خواهد بود. بنابراین، نیازی نیست نگران افزایش فروش خود باشید، چراکه پس از انجام اصول سئو و ظاهر شدن در نتایج اولیه گوگل، فروش شما بطور قطعی افزایش می یابد.

سود سرمایه‌گذاری در سئو چقدر است؟

استفاده از سئو و ارتقاء دائمی در رتبه‌بندی موتورهای جستجو باعث بالا رفتن ترافیک و اعتبار طولانی‌مدت شما خواهد شد. اینکه سود سرمایه گذاری در سئو چقدر است، بستگی به تیم سئو، کیفیت سئو، حوزه فعالیت و فاکتورهای دیگری دارد اما در کل سود سئو به خیلی بیشتر از هزینه ای است که روی سئو انجام میشود.

شما تصور کنید، شرکت بزرگی مثل دیجی کالا یا آمازون روزانه چند میلیارد تومان سود به جیب میزنند، در حالیکه هزینه سئو آنها بسیار ناچیز است. این چیزی است که برای سایت شما هم اتفاق می افتد و پس از مدتی که روی سئو سرمایه گذاری کنید، سئو فقط به شما سود میدهد و هزینه های سئوی شما به صورت کامل بازمی گردد.

آیا نیاز است من سئو را یاد بگیرم؟

اگر شما در حال حاضر کسب و کاری دارید و میخواهید فروش شما افزایش یابد، بهتر است پروژه سئوی سایت خود را به متخصصان سئوی وب دیجی نیکان بسپارید چراکه آنها متخصص انجام این کار هستند.

از طرفی دیگر یادگیری و آموزش سئو بطور حرفه ای چندین سال زمان میبرد و شما را از مسیر مدیریت کسب و کارتان دور میکند. بنابراین ما به شما پیشنهاد میکنیم پروژه سئو سایت خود را به تیم متخصص وب دیجی نیکان بسپارید و شما با خیال راحت به مدیریت کسب و کار خود رسیدگی کنید.

ما متخصصان و مشاوران حرفه ای و باتجربه ای با خود داریم که به شما عزیزان در روند پیشرفت کسب و کار شما مشاوره میدهند، کافیست تا با شماره های درج شده در صفحه سئو تماس گرفته و با صحبت با مشاوران ما از مشاوره های رایگان مفید بهره مند شوید.

 

در صورتیکه شما نیاز به بسته سفارشی سئو دارید، میتوانید درخواست مورد نظر خود را در بخش سفارش بسته سئو ثبت کرده و به کارشناسان ما ارسال نمایید تا آنها بزودترین فرصت با شما تماس گرفته و سفارش شما را دریافت نمایند.

سفارش بسته سئو

دیجی نیکان خانه دیجیتال مارکتینگ